Teun Dikken vertrekt einde seizoen bij F.C. Oldemarkt

Het bestuur van F.C. Oldemarkt en hoofdtrainer Teun Dikken zijn in goed overleg overeengekomen aan het eind van dit vijfde seizoen afscheid te nemen van elkaar.

De afgelopen vier en een half jaar heeft Teun Dikken aan een belangrijke doelstelling van onze club een  bijdrage geleverd. “Een stabiele derde klasse team worden met eigen spelers”. Waar we als bestuur  verguld mee zijn is dat er ieder jaar nieuwe jeugdspelers doorkomen die de aansluiting bij het eerste weten te maken. Dat is te danken aan de gezamenlijke inspanning van onze jeugdcommissie, leiders en trainers en Technische commissie waar Teun Dikken als hoofdtrainer ook deel van uitmaakt. Teun heeft de afgelopen jaren zijn kennis met onze vrijwilligers gedeeld en dat wordt gewaardeerd. Aan onze samenwerking komt straks een eind, maar we kijken met een goed gevoel terug. we hebben nog een half jaar de tijd om aan het idee van afscheid te wennen. We wensen Teun, de Technische staf en spelers een goed e afronding van het seizoen toe en hopen nog wat plaatsjes op de ranglijst te stijgen.

Het bestuur.

 

Kalender/Agenda

6 januari 2024: zaalvoetbal jeugd FC Oldemarkt @ Dalzicht.
13 januari 2024: zaalvoetbal jeugd FC Oldemarkt @ Dalzicht.

Hoofdsponsor

Sponsoren

Volg ons!

Facebook Twitter