BELANGRIJK: FCO Bel-actie 11 mrt. 18:30-22:00u

Uw HULP is nodig!! Samen scoren voor de aanschaf pupillendoelen!! Lees verdere uitleg bij “Lees meer”!

 

FC Oldemarkt scoort voor de clubkas tijdens de Nationale Belmaanden 2020.

Op 11 maart 2020 organiseert FC Oldemarkt een belactie in samenwerking met de VriendenLoterij om zo geld in te zamelen voor de clubkas. Met deze actie willen wij de aanschaf van 8 nieuwe pupillendoelen realiserenEn jij kunt ons daarbij helpen!

Op 11 maart tussen 18:30 en 22:00 kun je een telefoontje verwachten van een van onze leden met de oproep mee te spelen met de VriendenLoterij voor FC OldemarktHet is de moeite meer dan waard, want:

• Minimaal 40% van jouw lotprijs gaat direct naar onze clubkas;
• Als deelnemer van de VriendenLoterij maak je maandelijks kans op fantastische prijzen;
• De VriendenLoterij keert tijdens de Nationale Belmaanden extra geldbedragen uit aan de vijf clubs die de meeste loten hebben verkocht. Laten we dus gaan voor zoveel mogelijk loten, om zo extra geld voor de club te winnen!

Hoe meer loten we verkopen, hoe sneller we de aanschaf van de pupillendoelen in z'n geheel kunnen realiseren. Houd je telefoon op 11 maart a.s. dus extra in de gaten,....en laten we samen "scoren" voor de FC en onze jeugd....wij rekenen graag op jullie!!!
Let wel: --> "EENDRACHT MAAKT MACHT"!!!

Kalender/Agenda

6 januari 2024: zaalvoetbal jeugd FC Oldemarkt @ Dalzicht.
13 januari 2024: zaalvoetbal jeugd FC Oldemarkt @ Dalzicht.

Hoofdsponsor

Sponsoren

Volg ons!

Facebook Twitter