Lees verder via "lees meer".
F.C. Oldemarkt doet ook dit jaar weer mee aan Rabo Clubsupport!!
De afgelopen 2 jaren heeft onze club meegedaan aan de actie van de Rabobank. In 2018 mochten we een bedrag van ruim € 1.200,-- in ontvangst nemen en in 2019 een bedrag van bijna € 1.100,--.
Ook dit jaar heeft de Rabobank een actie voor de clubs en verenigingen. Wij hebben ons daar dan ook voor ingeschreven.
Alle leden van de Rabobank kunnen hun stem uitbrengen. Ben je nog geen lid, zorg er dan voor dat je je vóór 5 oktober aanmeld. Je kunt dit heel eenvoudig doen via de app op je telefoon of, als je deze app niet hebt, via de website van de Rabobank. Jij kunt dan ook meebeslissen welke club je wilt steunen. Natuurlijk willen we graag dat je onze voetbalvereniging, F.C. Oldemarkt, zult steunen.
Met de opbrengst van Rabo Clubsupport willen we een jeugddag organiseren voor onze jongens en meisjes die enorm veel plezier beleven aan het voetballen. We denken hierbij aan een voetbalclinic georganiseerd door SC Heerenveen, techniektraining door onze hoofdtrainer en wellicht ook nog een voetbalquiz.
Kortom: → Breng je stem uit voor F.C. Oldemarkt!