Laatste kennismaking / trainingsmiddag voor de jongste jeugd

Afgelopen zaterdag was het tijd voor de derde en laatste trainingsmiddag voor de jongste jeugd uit Oldemarkt en omstreken waarbij ze kennis konden en mochten maken met voetballen en onze vereniging. De jongens en meiden deden weer hun uiterste best!

Afgelopen zaterdag was het tijd voor de derde en laatste trainingsmiddag voor de jongste jeugd uit Oldemarkt en omstreken waarbij ze kennis konden en mochten maken met voetballen en onze vereniging. De jongens en meiden deden weer hun uiterste best!
 
Iedereen stond wederom te trappelen. De jonge voetballers mochten beginnen met een 'makkelijk' tikspel om even lekker warm te worden. De spieren waren hierna goed warm en daarna was het tijd voor een viertal verschillende oefeningen welke door iedereen gedaan moesten worden. Iedereen deed goed zijn best om de bal onder controle te houden en ze hadden volop plezier! 🥅
 
 
De voetbalmiddag werd afgesloten met twee verschillende partijtjes (ze waren opgedeeld in 4 teams). De verschillen qua talent waren misschien soms groot, maar het plezier was aan alle gezichten af te lezen, dit was mooi om te zien!
 
Aan het einde van de trainingsmiddag werden de kinderen verrast met de uitreiking van een bidon van de Kok groep https://www.facebook.com/kokisoleren uit Oldemarkt en een echte SC Heerenveen sjaal. Bedankt hiervoor! De kinderen waren dolenthousiast 😁
 
 
Ook een dankjewel richting de organisatie! De kinderen hebben allemaal een goede inkijk gekregen wat voetballen bij FC Oldemarkt betekent en hopelijk houden we er als club een heleboel enthousiaste voetballers aan over! 💪🥅⚽️
 
 
Alle voetballertjes bedankt voor jullie komst, jullie inzet en jullie plezier! We hopen op veel aanmeldingen bij onze jeugdafdeling 🙂 Wees welkom! Kijk je ouders maar even goed lief aan!
 
Kan een afbeelding zijn van kind, staan, een sport spelen en gras
 
Kan een afbeelding zijn van een of meer mensen, staande mensen, sportende mensen en gras
 
Kan een afbeelding zijn van een of meer mensen, staande mensen en buitenshuis
 
Kan een afbeelding zijn van kind, staan en buitenshuis
 
Kan een afbeelding zijn van een of meer mensen, staande mensen en gras
 

Kalender/Agenda

Aanstaande zaterdag is het zo ver, na 2 jaar afwezigheid: het zesde jeugdzaalvoetbaltoernooi voor de eigen spelers van FC Oldemarkt. Iedereen is natuurlijk welkom om te komen kijken!
 
Speelprogramma op 07-01-2023 is als volgt:
  • JO-8 en JO-9: van 09.00 tot 10.10 uur (10 minuten per wedstrijd).
  • JO-10 en JO-11: van 10.15 tot 12.23 uur (11 minuten per wedstrijd).
  • JO-12 / JO-13: van 12.30 tot 14.38 uur (11 minuten per wedstrijd).
  • JO-15 / JO-17 / MO-17: van 14.45 tot 17.03 uur (12 minuten per wedstrijd).
 
Dit jaar is het wedstrijdprogramma via een website gemaakt, de begintijden, uitslagen, en standen zijn hier te vinden:
 
Op 14 januari is er een tweede speelmiddag voor de JO8 tot en met JO13.

 

Speelprogramma op 14-01-2023 is als volgt:

  • JO-8 en JO-9:              van 12.00 tot 13.10 uur (10 minuten per wedstrijd).
  • JO-10 en JO-11:          van 13.15 tot 15.13 uur (10 minuten per wedstrijd).
  • JO-12 / JO-13:             van 15.18 tot 17.16 uur (10 minuten per wedstrijd).

Dit jaar is het wedstrijdprogramma via een website gemaakt, de begintijden, uitslagen, en standen zijn hier te vinden:

https://www.mijnToernooi.info/17878

 

Hoofdsponsor

Sponsoren

Volg ons!

Facebook Twitter