Geslaagde voetbaltrainingen voor mini-pupillen!

Afgelopen twee zaterdagen was het dan zo ver! De mini-pupillen die zich op hadden gegeven kwamen langs voor een voetbalmiddag om kennis te maken met voetbal en met onze vereniging

Geslaagde voetbaltrainingen voor mini-pupillen!


Afgelopen twee zaterdagen was het dan zo ver! De mini-pupillen die zich op hadden gegeven kwamen langs voor een voetbalmiddag om kennis te maken met voetbal en met onze vereniging.


Trainers Johan en Sander hadden meerdere bal oefeningen uitgezet en ze sloten beide trainingen af met een partijvorm. Nog niet iedereen had gelijk een neusje voor de goal, maar er werd flink gestreden voor elke cm op het veld. De jongens en meiden waren unaniem in hun oordeel: dit was leuk!


Jongens en meiden bedankt voor jullie inzet deze dagen, we hopen jullie te mogen verwelkomen als lid!


Denk je nou als ouder/verzorger: verdorie, dit hebben we gemist! Geen probleem, je kind kan aan het begin van volgend seizoen ook nog (vrijblijvend) 3 keer meetrainen! Kijk voor meer informatie even op onze website: https://www.fcoldemarkt.nl/.../inschr/id60-contributie.html


Is het na de twee voetbalmiddagen al helemaal duidelijk dat je kind bij FC Oldemarkt wil voetballen? Dan verzoeken we jullie om de inschrijving zo spoedig mogelijk via de website te doen: https://www.fcoldemarkt.nl/lidmaatschap/inschrijven?membership=playing&fbclid=IwAR1GMslDghmYZnxk8RndKx8Ftl1iqFGPTIsZLV7v5lGA6GbHNmt3SOkKASg

 


Afhankelijk van het aantal inschrijvingen en de leeftijden van de spelers / speelsters kunnen we dan bijvoorbeeld een JO7 team starten. Voor de pupillen (Onder 7) is het belangrijkste dat zij spelenderwijs het voetbalspel (leren) ontdekken. Dit kan betekenen onderling wedstrijdjes/trainingen op de club, of bijvoorbeeld regionale toernooitjes.


Heb je nog dringende vragen? Neem dan even contact op met iemand van de jeugdcommissie: https://www.fcoldemarkt.nl/clubinfo/id16-commissies.html


Hopelijk tot snel!

 

Kalender/Agenda

6 januari 2024: zaalvoetbal jeugd FC Oldemarkt @ Dalzicht.
13 januari 2024: zaalvoetbal jeugd FC Oldemarkt @ Dalzicht.

Hoofdsponsor

Sponsoren

Volg ons!

Facebook Twitter